O naszych najmłodszych Pacjentów troszczą się najlepsi lekarze pediatrzy i lekarze rodzinni, którzy zapewniają kompleksową opiekę medyczną zarówno nad dziećmi zdrowymi, jak i chorymi. Zapraszamy na bilanse, patronaże, porady dotyczące profilaktyki oraz na szczepienia ochronne.


Dzieci zdrowe

Przyjęcia dzieci zdrowych odbywają się we wtorki i czwartki od godz. 12:00 do 16:00.


Poradnie Podstawowej Opieki Zdrowotnej

W ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej otaczamy Pacjentów opieką lekarzy medycyny rodzinnej, internistów, pediatrów oraz pielęgniarek i położnych środowiskowych. Dysponujemy także gabinetem zabiegowym, punktem szczepień oraz wykonujemy badania laboratoryjne, EKG i USG.

Deklaracja wyboru lekarza i położnej

Usługi Podstawowej Opieki Zdrowotnej dostępne są nieodpłatnie w ramach umowy z NFZ - po złożeniu przez pacjenta odpowiedniej deklaracji wyboru lekarza i położnej

Lekarze w poradni pediatrycznej


Maciej Barszczewski

Specjalista medycyny rodzinnej

Elżbieta Dobrowolska-Duda

Lekarz pediatra

Anna Kłak

Specjalista pediatra

Agnieszka Muszewska

Specjalista medycyny rodzinnej

Janina Toruń-Białkowska

Specjalista pediatra

Odpłatność za usługi w poradni

Polityka Jakości

Jesteśmy po to, aby służyć naszym Pacjentom!
Naszym celem jest pełne wykorzystanie wiedzy i doświadczenia naszego personelu oraz posiadanych zasobów, do skutecznego pomagania ludziom chorym w odzyskiwaniu zdrowia i radości życia.
więcej...

Certyfikat ISO 9001

Od ponad siedmiu lat posiadamy wdrożony System Zarządzania Jakością. W 2006r., jako pierwsza placówka medyczna w Świdnicy, uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001.
więcej...

Przyjazna przychodnia

Przychdonia MIESZKO, kilkukrotnie z rzędu, została wybrana przez Pacjentów na najbardziej przyjazną przychodnię w Świdnicy. Dziękujemy za wieloletnie zaufanie!
więcej...