Dorosłych pacjentów, którzy złożyli deklaracje przynależności do naszej przychodni, zapraszamy do lekarzy internistów i medycyny rodzinnej.

Poradnie Podstawowej Opieki Zdrowotnej

W ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej otaczamy Pacjentów opieką lekarzy medycyny rodzinnej, internistów, pediatrów oraz pielęgniarek i położnych środowiskowych. Dysponujemy także gabinetem zabiegowym, punktem szczepień oraz wykonujemy badania laboratoryjne, EKG i USG.

Deklaracja wyboru lekarza i położnej

Usługi Podstawowej Opieki Zdrowotnej dostępne są nieodpłatnie w ramach umowy z NFZ - po złożeniu przez pacjenta odpowiedniej deklaracji wyboru lekarza i położnej

Lekarze w poradni internistycznej


Maciej Barszczewski

Specjalista medycyny rodzinnej

Stanisław Ciopcia

Lekarz internista

Aleksander Kwiatkowski

Specjalista chorób wewnętrznych

Agnieszka Muszewska

Specjalista medycyny rodzinnej

Wojciech Słowicki

Lekarz detmatolog

Rafał Szczepański

Lekarz

Piotr Sławiński

Lekarz

Odpłatność za usługi w poradni

Polityka Jakości

Jesteśmy po to, aby służyć naszym Pacjentom!
Naszym celem jest pełne wykorzystanie wiedzy i doświadczenia naszego personelu oraz posiadanych zasobów, do skutecznego pomagania ludziom chorym w odzyskiwaniu zdrowia i radości życia.
więcej...

Certyfikat ISO 9001

Od ponad siedmiu lat posiadamy wdrożony System Zarządzania Jakością. W 2006r., jako pierwsza placówka medyczna w Świdnicy, uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001.
więcej...

Przyjazna przychodnia

Przychdonia MIESZKO, kilkukrotnie z rzędu, została wybrana przez Pacjentów na najbardziej przyjazną przychodnię w Świdnicy. Dziękujemy za wieloletnie zaufanie!
więcej...