Zapaszamy do skorzytania z porad lekarza psychiatry!

W ramach poradni zajmujemy się zaburzeniami psychicznymi, ich przyczynami, uwarunkowaniami, objawami, przebiegiem oraz leczeniem. Oferujemy pomoc m.in. w zakresie zaburzeń depresyjnych, uzależnień, nerwic, zaburzeń lękowych, zaburzeń snu, zaburzeń pamięci i psychoz.

Agnieszka Kozłowska-Łosyk
- lekarz, specjalista psychiatra

Na co dzień pracuje w oddziale psychiatrycznym. Doświadczenie zawodowe zdobywała w lecznictwie zamkniętym, oddziałach dziennych oraz poradniach zdrowia psychicznego. Posiada aktualną wiedzę medyczną. Stosuje leczenie zgodnie ze współczesną wiedzą farmakologiczną. Zaangażowana w pracę naukową. Przyjmuje młodzież po 17 roku życia oraz osoby dorosłe.

Psychoterapia

 

Agnieszka Kozłowska-Łosyk

Specjalista Psychiatra

Odpłatność za usługi w poradni

  • Usługi prywatne
  • NIEDOSTĘPNE w ramach NFZ

Polityka Jakości

Jesteśmy po to, aby służyć naszym Pacjentom!
Naszym celem jest pełne wykorzystanie wiedzy i doświadczenia naszego personelu oraz posiadanych zasobów, do skutecznego pomagania ludziom chorym w odzyskiwaniu zdrowia i radości życia.
więcej...

Certyfikat ISO 9001

Od ponad siedmiu lat posiadamy wdrożony System Zarządzania Jakością. W 2006r., jako pierwsza placówka medyczna w Świdnicy, uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001.
więcej...

Przyjazna przychodnia

Przychdonia MIESZKO, kilkukrotnie z rzędu, została wybrana przez Pacjentów na najbardziej przyjazną przychodnię w Świdnicy. Dziękujemy za wieloletnie zaufanie!
więcej...