Poradnia dermatologiczna zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem chorób skóry oraz schorzeniami wenerologicznymi. Prowadzimy również drobne zabiegi kosmetyczne i estetyczne.

Zabiegi kriochirurgiczne

Zabiegi kriochirugiczne są kontrolowaną, mało bolesną i bezkrwawą metodą usuwania zmian chorobowych skóry. Polegają one na miejscowym wymrożeniu tkanki przy pomocy podtlenku azotu. Kriochirurgia jest metodą bezpieczną i nietoksyczną, nie wymaga specjalnego przygotowania pacjenta. Zabiegi wykonuje się w celu usunuęcia brodawek wirusowych, kłykcin, zmian naczyniowych, a także w keloidach i przerosłych bliznach.

Lekarze w poradni dermatologicznej


Wojciech Słowicki

Lekarz dermatolog

Odpłatność za usługi w poradni

  • Usługi prywatne
  • NIEDOSTĘPNE w ramach NFZ

Polityka Jakości

Jesteśmy po to, aby służyć naszym Pacjentom!
Naszym celem jest pełne wykorzystanie wiedzy i doświadczenia naszego personelu oraz posiadanych zasobów, do skutecznego pomagania ludziom chorym w odzyskiwaniu zdrowia i radości życia.
więcej...

Certyfikat ISO 9001

Od ponad siedmiu lat posiadamy wdrożony System Zarządzania Jakością. W 2006r., jako pierwsza placówka medyczna w Świdnicy, uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001.
więcej...

Przyjazna przychodnia

Przychdonia MIESZKO, kilkukrotnie z rzędu, została wybrana przez Pacjentów na najbardziej przyjazną przychodnię w Świdnicy. Dziękujemy za wieloletnie zaufanie!
więcej...